Apartmán Onyx

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 4 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

4hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Onyx sídlí ve zrenovované nárožní budově s působivou fasádou poblíž Zelného trhu a katedrály sv. Petra a Pavla. Díky umístění přímo v historickém centru Brna může být dokonalým dočasným domovem při návštěvě města. V apartmánu s kompletním servisem je k dispozici bezplatná Wi-Fi, satelitní televize s přístupem na internet, klimatizace, pračka a sušička, alarm, atd. Cena, která zahrnuje úklid jednou týdně a výměnu povlečení i ručníků, platí pro 2 hosty, každý další doplácí 15 eur za noc

Atraktivní apartmán v centru Brna

Apartmán Onyx v 6. poschodí budovy s výtahem je ideálním místem pro ubytování při poznávání moravské metropole. V obývacím pokoji s televizí najdete plně vybavenou kuchyňskou linku, jídelní stůl a rozkládací pohovku. Apartmán dále tvoří ložnice, mramorovými dlaždicemi zdobená koupelna se sprchovým koutem a umývadlem, oddělená toaleta s umývadlem a vstupní hala. Nevšední styl apartmánu podtrhují střešní okna, parketové podlahy, pohodlný nábytek a stylový dekor.

Brno je in

Brněnský noční život a kulinářská scéna lákají návštěvníky z celého světa. Vydejte se na průzkum vyhlášených místních restaurací, barů a klubů a přesvědčte se, že opravdu stojí za to. Apartmán Onyx je součástí rezidence na hlavní třídě, jen několik metrů od zastávky tramvají a v docházkové vzdálenosti hlavního nádraží, nebo katedrály sv. Petra a Pavla. Nedaleko je též Zelný trh, domov oblíbených farmářských trhů, pod nímž se vine spletitý labyrint středověkých chodeb a sklepení. Mezi další významné brněnské památky patří vila Tugendhat, k níž vás doveze přímý spoj MHD. Architektonický skvost od Ludwiga Mies van der Roheho patří na seznam památek chráněných UNESCO. V nejbližším okolí rezidence jsou k dispozici všechny služby občanské vybavenosti – obchody, banky, lékárny, apod.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Onyx

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 1000   4hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka
Apartmán Onyx

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Cena celkem 1000

Kontaktní informace

zvolte data pro výpočet ceny

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem. Ozveme se Vám v nejbližším možném termínu. Pokud byste nás mezitím chtěli kontaktovat, jsme k zastižení na telefonním čísle +(420) 725 545 748.

S pozdravem

Apartmány Masarykova N°30