Apartmán Onyx

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 4 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

4hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Onyx sídlí ve zrenovované nárožní budově s působivou fasádou poblíž Zelného trhu a katedrály sv. Petra a Pavla. Díky umístění přímo v historickém centru Brna může být dokonalým dočasným domovem při návštěvě města. V apartmánu s kompletním servisem je k dispozici bezplatná Wi-Fi, satelitní televize s přístupem na internet, klimatizace, pračka a sušička, alarm, atd. Cena, která zahrnuje úklid jednou týdně a výměnu povlečení i ručníků, platí pro 2 hosty, každý další doplácí 15 eur za noc

Atraktivní apartmán v centru Brna

Apartmán Onyx v 6. poschodí budovy s výtahem je ideálním místem pro ubytování při poznávání moravské metropole. V obývacím pokoji s televizí najdete plně vybavenou kuchyňskou linku, jídelní stůl a rozkládací pohovku. Apartmán dále tvoří ložnice, mramorovými dlaždicemi zdobená koupelna se sprchovým koutem a umývadlem, oddělená toaleta s umývadlem a vstupní hala. Nevšední styl apartmánu podtrhují střešní okna, parketové podlahy, pohodlný nábytek a stylový dekor.

Brno je in

Brněnský noční život a kulinářská scéna lákají návštěvníky z celého světa. Vydejte se na průzkum vyhlášených místních restaurací, barů a klubů a přesvědčte se, že opravdu stojí za to. Apartmán Onyx je součástí rezidence na hlavní třídě, jen několik metrů od zastávky tramvají a v docházkové vzdálenosti hlavního nádraží, nebo katedrály sv. Petra a Pavla. Nedaleko je též Zelný trh, domov oblíbených farmářských trhů, pod nímž se vine spletitý labyrint středověkých chodeb a sklepení. Mezi další významné brněnské památky patří vila Tugendhat, k níž vás doveze přímý spoj MHD. Architektonický skvost od Ludwiga Mies van der Roheho patří na seznam památek chráněných UNESCO. V nejbližším okolí rezidence jsou k dispozici všechny služby občanské vybavenosti – obchody, banky, lékárny, apod.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Onyx

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 0   4hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka