Apartmán Rhodonite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 6 osob v 3+kk, 2 koupelny, 2 toalety

6hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Rhodonite s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami je situován ve zrenovované nárožní budově s půvabnou fasádou přímo v historickém centru Brna. Díky lokalitě v těsné blízkosti Zelného trhu, katedrály sv. Petra a Pavla a dalších památek je apartmán ideální volnou pro krátkodobé ubytování v Brně. Klimatizovaný apartmán s kompletním servisem je vybaven bezplatnou Wi-Fi, televizí s přístupem na internet, pračkou a sušičkou, alarmem, atd. Cena, která zahrnuje úklid jednou týdně a výměnu povlečení i ručníků, platí pro 4 hosty, každý další doplácí 15 eur za noc

Prostorný apartmán v Brně

Apartmán Rhodonite v 5. patře budovy s výtahem nabízí příjemné zázemí při návštěvě Brna. Obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem a zábavní zónou (televize a rozkládací pohovka), doplňují dvě ložnice. Dále jsou zde dvě koupelny (jedna s vanou, toaletou a umývadlem, druhá se sprchou, toaletou a umývadlem) a vstupní hala. Výhled z oken vede na hlavní třídu lemovanou zajímavými, architektonicky sladěnými budovami. Působivý interiér apartmánu podtrhuje kvalitní dekor, pohodlný nábytek, parketové podlahy, mramorové dlaždičky v koupelně a renovovaná původní kastlová okna.

Na viděnou v Brně

Nedílnou součástí živé atmosféry moravské metropole je kulinářská scéna a noční život. Právě uprostřed všeho dění, v oblasti s vyhlášenými restauracemi, koktejlovými bary, bistry a kavárnami, je situována rezidence s apartmánem Rhodonite. Přímo před vchodem je zastávka tramvají, pěšky za pár minut dojdete ke katedrále sv. Petra a Pavla, na hlavní nádraží nebo Zelný trh s oblíbenými farmářskými trhy. Pod tímto náměstím se vine síť středověkých chodeb a sklepení. Pro milovníky architektury je přímo povinností prohlídka vily Tugendhat, kam se lze pohodlně dostat přímým spojem MHD. Dílo architekta Ludwiga Mies van der Roheho patří na seznam památek chráněných UNESCO. V bezprostředním okolí rezidence jsou nejrůznější obchody, banky, lékárny i další služby občanské vybavenosti.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Rhodonite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 1000   6hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka
Apartmán Rhodonite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Cena celkem 1000

Kontaktní informace

zvolte data pro výpočet ceny

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem. Ozveme se Vám v nejbližším možném termínu. Pokud byste nás mezitím chtěli kontaktovat, jsme k zastižení na telefonním čísle +(420) 725 545 748.

S pozdravem

Apartmány Masarykova N°30