Apartmán Rhodonite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 6 osob v 3+kk, 2 koupelny, 2 toalety

6hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Rhodonite s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami je situován ve zrenovované nárožní budově s půvabnou fasádou přímo v historickém centru Brna. Díky lokalitě v těsné blízkosti Zelného trhu, katedrály sv. Petra a Pavla a dalších památek je apartmán ideální volnou pro krátkodobé ubytování v Brně. Klimatizovaný apartmán s kompletním servisem je vybaven bezplatnou Wi-Fi, televizí s přístupem na internet, pračkou a sušičkou, alarmem, atd. Cena, která zahrnuje úklid jednou týdně a výměnu povlečení i ručníků, platí pro 4 hosty, každý další doplácí 15 eur za noc

Prostorný apartmán v Brně

Apartmán Rhodonite v 5. patře budovy s výtahem nabízí příjemné zázemí při návštěvě Brna. Obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem a zábavní zónou (televize a rozkládací pohovka), doplňují dvě ložnice. Dále jsou zde dvě koupelny (jedna s vanou, toaletou a umývadlem, druhá se sprchou, toaletou a umývadlem) a vstupní hala. Výhled z oken vede na hlavní třídu lemovanou zajímavými, architektonicky sladěnými budovami. Působivý interiér apartmánu podtrhuje kvalitní dekor, pohodlný nábytek, parketové podlahy, mramorové dlaždičky v koupelně a renovovaná původní kastlová okna.

Na viděnou v Brně

Nedílnou součástí živé atmosféry moravské metropole je kulinářská scéna a noční život. Právě uprostřed všeho dění, v oblasti s vyhlášenými restauracemi, koktejlovými bary, bistry a kavárnami, je situována rezidence s apartmánem Rhodonite. Přímo před vchodem je zastávka tramvají, pěšky za pár minut dojdete ke katedrále sv. Petra a Pavla, na hlavní nádraží nebo Zelný trh s oblíbenými farmářskými trhy. Pod tímto náměstím se vine síť středověkých chodeb a sklepení. Pro milovníky architektury je přímo povinností prohlídka vily Tugendhat, kam se lze pohodlně dostat přímým spojem MHD. Dílo architekta Ludwiga Mies van der Roheho patří na seznam památek chráněných UNESCO. V bezprostředním okolí rezidence jsou nejrůznější obchody, banky, lékárny i další služby občanské vybavenosti.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Rhodonite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 0   6hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka