Apartmán Neptunite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 4 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

4hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Neptunite je součástí rezidence ve zrenovované rohové budově s působivou fasádou na atraktivní adrese přímo v historickém centru Brna. V docházkové vzdálenosti je většina památek včetně katedrály sv. Petra a Pavla nebo Zelného trhu. Klimatizovaný apartmán s kompletním servisem nabízí bezplatnou Wi-Fi, televizi s přístupem na internet, pračku a sušičku, alarm, atd. Cena, která zahrnuje úklid jednou týdně a výměnu povlečení i ručníků, platí pro 2 hosty, každý další doplácí 15 eur za noc

Skvěle vybavený apartmán v Brně

Apartmán Neptunite v 6. poschodí budovy s výtahem má rozlehlý obývací pokoj s plně zařízenou kuchyňskou linkou, barem, jídelním stolem a rozkládací pohovkou. Dále je zde ložnice s šatnou, prostorná a půvabnými dlaždičkami zdobená koupelna s vanou, umývadlem a toaletou, vstupní hala a velké úložné prostory. Do obývacího pokoje a ložnice přivádějí velké množství světla velkorysá okna od stropu až téměř k podlaze (pod nimi jsou útulné sedačky). Apartmán s parketovými podlahami se pyšní stylovým interiérovým dekorem a pohodlným nábytkem.

V centru brněnského dění

Brno je velmi živou metropolí s mnoha koktejlovými bary, nevšedními kavárnami a vyhlášenými restauracemi. Uprostřed toho všeho, na hlavní třídě a doslova jen několik metrů od tramvajové zastávky, je situována rohová rezidence s apartmánem Neptunite. Katedrála sv. Petra a Pavla, Zelný trh s oblíbenými farmářskými trhy, nebo hlavní nádraží: to vše je odsud vzdálené jen co by kamenem dohodil. Za vidění rozhodně stojí organizací UNESCO chráněná vila Tugendhat, architektonická perla, k níž pohodlně dojedete přímým spojem MDH. Veškeré služby občanské vybavenosti – obchody, banky, lékárny, apod. – najdete v nejbližším okolí rezidence.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Neptunite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 1000   4hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka
Apartmán Neptunite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Cena celkem 1000

Kontaktní informace

zvolte data pro výpočet ceny

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem. Ozveme se Vám v nejbližším možném termínu. Pokud byste nás mezitím chtěli kontaktovat, jsme k zastižení na telefonním čísle +(420) 725 545 748.

S pozdravem

Apartmány Masarykova N°30