Apartmán Neptunite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 4 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

4hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Neptunite je součástí rezidence ve zrenovované rohové budově s působivou fasádou na atraktivní adrese přímo v historickém centru Brna. V docházkové vzdálenosti je většina památek včetně katedrály sv. Petra a Pavla nebo Zelného trhu. Klimatizovaný apartmán s kompletním servisem nabízí bezplatnou Wi-Fi, televizi s přístupem na internet, pračku a sušičku, alarm, atd. Cena, která zahrnuje úklid jednou týdně a výměnu povlečení i ručníků, platí pro 2 hosty, každý další doplácí 15 eur za noc

Skvěle vybavený apartmán v Brně

Apartmán Neptunite v 6. poschodí budovy s výtahem má rozlehlý obývací pokoj s plně zařízenou kuchyňskou linkou, barem, jídelním stolem a rozkládací pohovkou. Dále je zde ložnice s šatnou, prostorná a půvabnými dlaždičkami zdobená koupelna s vanou, umývadlem a toaletou, vstupní hala a velké úložné prostory. Do obývacího pokoje a ložnice přivádějí velké množství světla velkorysá okna od stropu až téměř k podlaze (pod nimi jsou útulné sedačky). Apartmán s parketovými podlahami se pyšní stylovým interiérovým dekorem a pohodlným nábytkem.

V centru brněnského dění

Brno je velmi živou metropolí s mnoha koktejlovými bary, nevšedními kavárnami a vyhlášenými restauracemi. Uprostřed toho všeho, na hlavní třídě a doslova jen několik metrů od tramvajové zastávky, je situována rohová rezidence s apartmánem Neptunite. Katedrála sv. Petra a Pavla, Zelný trh s oblíbenými farmářskými trhy, nebo hlavní nádraží: to vše je odsud vzdálené jen co by kamenem dohodil. Za vidění rozhodně stojí organizací UNESCO chráněná vila Tugendhat, architektonická perla, k níž pohodlně dojedete přímým spojem MDH. Veškeré služby občanské vybavenosti – obchody, banky, lékárny, apod. – najdete v nejbližším okolí rezidence.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Neptunite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 0   4hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka