Apartmán Graphite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 4 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

4hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Graphite je situovaný ve zrenovované nárožní budově s půvabnou fasádou v historickém centru Brna. Díky umístění poblíž katedrály sv. Petra a Pavla a Zelného trhu je ideálním kandidátem na váš dočasný domov při návštěvě moravské metropole. Plně servisovaný apartmán je vybaven klimatizací, bezplatnou Wi-Fi, satelitní televizí s přístupem na internet, pračkou a sušičkou, alarmem, atd. Cena, která zahrnuje úklid jednou týdně a výměnu ručníků i lůžkovin, platí pro 2 osoby, každá další doplácí 15 eur za noc

Atraktivní apartmán přímo v srdci Brna

Apartmán umístěný ve 4. patře budovy s výtahem tvoří rohový obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprchou, umývadlem a toaletou a vstupní hala. Obývací pokoj, který je díky oknům na dvou stěnách a balkónu mimořádně světlý, je vybavený plně zařízenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem, televizí a rozkládací pohovkou. Výhled z oken vede na pěkné, architektonicky sladěné budovy na protější straně ulice. Stylový interiér apartmánu Graphite dotváří promyšlený dekor, kvalitní nábytek, parkety a zrestaurovaná kastlová okna.

Brno – kulinářský ráj

Rohová rezidence je situována ve vyhledávaném historickém centru Brna na hlavní třídě, jen několik metrů od tramvajové zastávky. Za pár minut dojdete ke katedrále sv. Petra a Pavla, na hlavní nádraží i oblíbený Zelný trh, který hostí proslulé farmářské trhy a pod nímž vede spleť středověkých chodeb a sklepení. Brno je proslulé mj. svou kulinářskou scénou. Vydejte se na průzkum vyhlášených místních restaurací, bister, kaváren a také barů, kde míchají exotické drinky. To vše budete mít z apartmánu Graphite na dosah ruky. V nejbližším okolí rezidence najdete též nejrůznější obchody, banky, lékárny, apod. A jen o něco dál stojí skutečná perla – vila Tugendhat německého architekta Ludwiga Mies van der Roheho, která patří k památkám chráněným organizací UNESCO. Udělejte si čas a prohlédněte si tento architektonický zázrak.

 

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Graphite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 0   4hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka