Apartmán Graphite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 4 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

4hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Graphite je situovaný ve zrenovované nárožní budově s půvabnou fasádou v historickém centru Brna. Díky umístění poblíž katedrály sv. Petra a Pavla a Zelného trhu je ideálním kandidátem na váš dočasný domov při návštěvě moravské metropole. Plně servisovaný apartmán je vybaven klimatizací, bezplatnou Wi-Fi, satelitní televizí s přístupem na internet, pračkou a sušičkou, alarmem, atd. Cena, která zahrnuje úklid jednou týdně a výměnu ručníků i lůžkovin, platí pro 2 osoby, každá další doplácí 15 eur za noc

Atraktivní apartmán přímo v srdci Brna

Apartmán umístěný ve 4. patře budovy s výtahem tvoří rohový obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprchou, umývadlem a toaletou a vstupní hala. Obývací pokoj, který je díky oknům na dvou stěnách a balkónu mimořádně světlý, je vybavený plně zařízenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem, televizí a rozkládací pohovkou. Výhled z oken vede na pěkné, architektonicky sladěné budovy na protější straně ulice. Stylový interiér apartmánu Graphite dotváří promyšlený dekor, kvalitní nábytek, parkety a zrestaurovaná kastlová okna.

Brno – kulinářský ráj

Rohová rezidence je situována ve vyhledávaném historickém centru Brna na hlavní třídě, jen několik metrů od tramvajové zastávky. Za pár minut dojdete ke katedrále sv. Petra a Pavla, na hlavní nádraží i oblíbený Zelný trh, který hostí proslulé farmářské trhy a pod nímž vede spleť středověkých chodeb a sklepení. Brno je proslulé mj. svou kulinářskou scénou. Vydejte se na průzkum vyhlášených místních restaurací, bister, kaváren a také barů, kde míchají exotické drinky. To vše budete mít z apartmánu Graphite na dosah ruky. V nejbližším okolí rezidence najdete též nejrůznější obchody, banky, lékárny, apod. A jen o něco dál stojí skutečná perla – vila Tugendhat německého architekta Ludwiga Mies van der Roheho, která patří k památkám chráněným organizací UNESCO. Udělejte si čas a prohlédněte si tento architektonický zázrak.

 

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Graphite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 1000   4hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka
Apartmán Graphite

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Cena celkem 1000

Kontaktní informace

zvolte data pro výpočet ceny

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem. Ozveme se Vám v nejbližším možném termínu. Pokud byste nás mezitím chtěli kontaktovat, jsme k zastižení na telefonním čísle +(420) 725 545 748.

S pozdravem

Apartmány Masarykova N°30