Apartmán Diamond

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 7 osob v 3+kk, 2 koupelny, 2 toalety

7hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Diamond se dvěma ložnicemi a dvojicí koupelen je součástí zrenovované rohové budovy s působivou fasádou. Díky umístnění v historickém centru města, poblíž katedrály sv. Petra a Pavla a Zelného trhu, je ideálním místem pro váš dočasný domov při návštěvě Brna. Plně servisovaný a klimatizovaný apartmán je vybavený bezplatnou Wi-Fi, televizí s přístupem na internet, pračkou a sušičkou, alarmem, atd. Uvedená cena, v níž je zahrnutý úklid jednou týdně a výměna povlečení i ručníků, platí pro 6 osob, každá další doplácí 15 eur za noc

Ubytování v podkroví

Nevšední apartmán v 6. patře budovy s výtahem nabízí kouzelný podkrovní obývací pokoj s odhalenými trámy. Je zde vestavěné patro na spaní, zábavní zóna s televizí a rozkládací pohovkou, plně vybavená kuchyňská linka a jídelní část. Apartmán Diamond dále tvoří dvě ložnice, dvě koupelny (jedna s vanou, toaletou a umývadlem, druhá se sprchou, toaletou a umývadlem) a vstupní hala. Obývací pokoj zdobí světlíky a knihovní police vestavěné do schodů, jež vedou do patra na spaní. Atmosféru podtrhuje stylový dekor, nábytek a kvalitní parkety i dlaždice.

Rušné Brno

Budova s elegantní fasádou je šperkem zasazeným do nejvyhledávanější části historického brněnského centra. Stojí poblíž katedrály sv. Petra a Pavla, hlavního nádraží a Zelného trhu, pod nímž vede spleť středověkých chodeb a kde se pravidelně konají oblíbené farmářské trhy. Oblast kolem budovy je proslulá jako domov mnoha kaváren, bister, restaurací a vyhlášených barů, kde se míchají originální drinky. Najdete zde také všechny služby občanské vybavenosti – banky, obchody, lékárny, atd. Apartmán sídlí na hlavní třídě se zastávkou tramvaje, která je pouze pár kroků daleko. To je velmi praktické, pokud byste chtěli prozkoumat také vzdálenější místa v Brně – třeba slavnou vilu Tugendhat německého architekta Mies van der Roheho, která patří k památkám chráněným organizací UNESCO.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Diamond

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 1000   7hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka
Apartmán Diamond

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Cena celkem 1000

Kontaktní informace

zvolte data pro výpočet ceny

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem. Ozveme se Vám v nejbližším možném termínu. Pokud byste nás mezitím chtěli kontaktovat, jsme k zastižení na telefonním čísle +(420) 725 545 748.

S pozdravem

Apartmány Masarykova N°30