Apartmán Diamond

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 7 osob v 3+kk, 2 koupelny, 2 toalety

7hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Diamond se dvěma ložnicemi a dvojicí koupelen je součástí zrenovované rohové budovy s působivou fasádou. Díky umístnění v historickém centru města, poblíž katedrály sv. Petra a Pavla a Zelného trhu, je ideálním místem pro váš dočasný domov při návštěvě Brna. Plně servisovaný a klimatizovaný apartmán je vybavený bezplatnou Wi-Fi, televizí s přístupem na internet, pračkou a sušičkou, alarmem, atd. Uvedená cena, v níž je zahrnutý úklid jednou týdně a výměna povlečení i ručníků, platí pro 6 osob, každá další doplácí 15 eur za noc

Ubytování v podkroví

Nevšední apartmán v 6. patře budovy s výtahem nabízí kouzelný podkrovní obývací pokoj s odhalenými trámy. Je zde vestavěné patro na spaní, zábavní zóna s televizí a rozkládací pohovkou, plně vybavená kuchyňská linka a jídelní část. Apartmán Diamond dále tvoří dvě ložnice, dvě koupelny (jedna s vanou, toaletou a umývadlem, druhá se sprchou, toaletou a umývadlem) a vstupní hala. Obývací pokoj zdobí světlíky a knihovní police vestavěné do schodů, jež vedou do patra na spaní. Atmosféru podtrhuje stylový dekor, nábytek a kvalitní parkety i dlaždice.

Rušné Brno

Budova s elegantní fasádou je šperkem zasazeným do nejvyhledávanější části historického brněnského centra. Stojí poblíž katedrály sv. Petra a Pavla, hlavního nádraží a Zelného trhu, pod nímž vede spleť středověkých chodeb a kde se pravidelně konají oblíbené farmářské trhy. Oblast kolem budovy je proslulá jako domov mnoha kaváren, bister, restaurací a vyhlášených barů, kde se míchají originální drinky. Najdete zde také všechny služby občanské vybavenosti – banky, obchody, lékárny, atd. Apartmán sídlí na hlavní třídě se zastávkou tramvaje, která je pouze pár kroků daleko. To je velmi praktické, pokud byste chtěli prozkoumat také vzdálenější místa v Brně – třeba slavnou vilu Tugendhat německého architekta Mies van der Roheho, která patří k památkám chráněným organizací UNESCO.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Diamond

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 0   7hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka