Apartmán Citrine

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 4 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

4hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Citrine, který je součástí zrenovované rohové budovy s elegantní fasádou v historickém centru Brna nedaleko katedrály sv. Petra a Pavla a Zelného trhu, vám při dovolené nebo výletu do Brna poslouží jako dokonalý dočasný domov. V plně vybaveném klimatizovaném apartmánu s bezplatnou Wi-Fi najdete televizi s přístupem na internet, pračku, sušičku, alarm a další vybavení. V ceně, která platí pro 2 hosty, je zahrnutý úklid a výměna ložního prádla i ručníků jednou týdně. Každý další host doplácí 15 eur/noc. 

Kouzelný apartmán v centru Brna

Apartmán umístěný ve 3. patře budovy s výtahem má atraktivní rohový obývací pokoj s okny ve dvou stěnách - díky tomu bývá místnost přes den vždy plná světla. V obývacím pokoji je kompletně vybavená kuchyňská linka, jídelní stůl a odpočinková zóna s televizí a rozkládací pohovkou. Dále je součástí apartmánu ložnice, vstupní chodba a mozaikovou dekorací zdobená koupelna se sprchou, toaletou a umývadlem. Atmosféru stylového apartmánu v centru Brna podtrhuje originální dekor, parketové podlahy, původní kastlová okna a pohodlný nábytek.

Poznejte Brno

Apartmán Citrine je situovaný v samém centru Brna u hlavní třídy s tramvajovou zastávkou, na kterou dojdete za necelou minutu. Nedaleko je též katedrála sv. Petra a Pavla, hlavní nádraží a Zelný trh s oblíbenými farmářskými trhy a podzemním labyrintem středověkých chodeb. Okolí rezidence je vyhlášenou oblastí mnoha kaváren, bister, restaurací, koktejlových barů a dalších podniků. Mezi tím vším jsou rozesety pobočky bank, obchody, lékárny, atd. Vzdálenější, ale přesto pomocí MHD snadno dostupná, je světoznámá vila Tugendhat, kterou navrhl německý architekt Ludwig Mies van der Rohe.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Citrine

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 0   4hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka