Apartmán Heliodor

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 4 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

4hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Apartmán s kompletním servisem

Vybavení apartmánu

Apartmán Heliodor sídlí ve zrenovované nárožní budově s elegantní fasádou v historickém centru Brna poblíž Zelného trhu a katedrály svatého Petra a Pavla. Díky umístění v této lokalitě jde o ideální dočasný domov při návštěvě moravské metropole. Servisovaný apartmán s bezplatnou Wi-Fi je vybaven klimatizací, satelitní televizí s přístupem na internet, pračkou a sušičkou, alarmem, atd. Uvedená cena, která zahrnuje úklid jednou týdně a výměnu ručníků i povlečení, platí pro 2 hosty, každý další doplácí 15 eur za noc

Krátkodobé ubytování v Brně

Apartmán Heliodor je situovaný ve 3. patře budovy s výtahem. Tvoří jej obývací pokoj, který slouží zároveň jako kuchyně a jídelna, oddělená ložnice, koupelna s vanou, umývadlem a toaletou a vstupní hala. Okna nabízejí výhled na hlavní třídu lemovanou atraktivními budovami. Stylový interiér je dotvářen kvalitním nábytkem, promyšleným dekorem, parketami a zrenovovanými původními kastlovými okny.

Poutavé Brno

Apartmán Heliodor je součástí nárožní rezidence, která stojí v centru Brna na hlavní třídě jen několik metrů od zastávky tramvají. Je to vynikající lokalita pro ubytování při poznávání města, neboť nejzajímavější pamětihodnosti, jako je např. katedrála sv. Petra a Pavla, jsou v těsné blízkosti. Pěšky dojdete též na hlavní nádraží, nebo Zelný trh, který pravidelně hostí farmářské trhy a pod nímž vede spleť středověkých chodeb a sklepení. Brno je proslulé množstvím vynikajících koktejlových barů, bister a restaurací – udělejte si čas na bližší seznámení s místní kulinářskou scénou. V bezprostředním okolí rezidence jsou banky, obchody, lékárny a další služby. O kousek dál najdete proslulou vilu Tugendhat – organizací UNESCO chráněný architektonický šperk od Ludwiga Mies van der Roheho.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Heliodor

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 0   4hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka