Apartmán Moonstone

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 4 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

4hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Moonstone, který je součástí zrenovované rohové budovy s působivou fasádou v historickém centru Brna, nabízí dokonalé zázemí při poznávání města. Jen několik minut chůze vás bude dělit od katedrály sv. Petra a Pavla, nebo oblíbeného Zelného trhu. Apartmán s kompletním servisem je vybaven bezplatnou Wi-Fi, televizí s přístupem na internet, klimatizací, pračkou a sušičkou, alarmem, atd. Cena, která zahrnuje úklid jednou týdně a výměnu povlečení i ručníků, platí pro 2 hosty, každý další doplácí 15 eur za noc

Poznejte Brno

Prostorný apartmán Moonstone ve 4. patře budovy s výtahem nabízí stylové ubytování přímo v srdci Brna. V obývacím pokoji je plně vybavená kuchyňská linka, jídelní stůl a odpočinková zóna s televizí a rozkládací pohovkou. Hlavní místnost doplňuje oddělená ložnice, vstupní hala a koupelna s vanou, toaletou a umývadlem. Podlahy jsou parketové, koupelnu zdobí půvabné dlaždičky a styl apartmánu podtrhuje atraktivní dekor a kvalitní nábytek. Z renovovaným kastlových oken vede výhled na atraktivní budovy podél hlavní třídy.

V Brně to žije

Moravská metropole je rušným místem s mnoha vyhlášenými koktejlovými bary, nevšedními bistry, kavárnami a skvělými restauracemi. Apartmán Moonstone je součástí rohové rezidence, která stojí na hlavní třídě přímo u zastávky tramvají a nedaleko katedrály sv. Petra a Pavla. V docházkové vzdálenosti je též hlavní nádraží, nebo Zelný trh s oblíbenými farmářskými trhy a středověkými podzemními chodbami. V bezprostředním okolí rezidence sídlí nejen řada restaurací a barů, ale také obchody, banky, lékárny a další služby občanské vybavenosti. Za návštěvu rozhodně stojí organizací UNESCO chráněná vila Tugendhat, proslulý architektonický skvost, jehož autorem je Ludwig Mies van der Rohe

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Moonstone

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 1000   4hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka
Apartmán Moonstone

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Cena celkem 1000

Kontaktní informace

zvolte data pro výpočet ceny

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem. Ozveme se Vám v nejbližším možném termínu. Pokud byste nás mezitím chtěli kontaktovat, jsme k zastižení na telefonním čísle +(420) 725 545 748.

S pozdravem

Apartmány Masarykova N°30