Apartmán Tiger's Eye

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 4 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

4hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Tiger’s Eye je situován ve zrenovované nárožní budově s působivou fasádou v historickém centru Brna v těsné blízkosti katedrály sv. Petra a Pavla a oblíbeného Zelného trhu. Díky umístění v této lokalitě je apartmán ideálním útočištěm při návštěvě moravské metropole. K jeho vybavení patří bezplatná Wi-Fi, satelitní televize s přístupem na internet, klimatizace, pračka a sušička, alarm, atd. Cena, která zahrnuje úklid jednou týdně a výměnu povlečení i ručníků, platí pro 4 hosty, každý další doplácí 15 eur za noc

Perfektní apartmán pro krátkodobé ubytování

Apartmán Tiger’s Eye v 5. patře budovy s výtahem nabízí obývací pokoj s plně zařízenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem, rozkládací pohovkou a televizí. Dále je zde oddělená ložnice, vstupní hala a prostorná koupelna s vanou, umývadlem a toaletou. Apartmán Tiger’s Eye má dostatečné úložné prostory a okouzlující okna s výklenky a vestavěnými lavicemi, které jsou jako stvořené pro pozorování dění venku na ulici. Styl apartmánu s vysokým standardem vybavení podtrhuje pohodlný nábytek, parketové podlahy a atraktivní dekor.

V Brně to žije

Moravská metropole, která přitahuje návštěvníky z celého světa, nabízí bohatý noční život s řadou vyhlášených klubů a barů, vyhlášenou kulinářskou scénu, památky, architektonické skvosty a mnoho dalšího. Uprostřed toho všeho je situována rezidence s apartmánem Tiger’s Eye. Stojí na hlavní třídě přímo u zastávky tramvají, jen co by kamenem dohodil od katedrály sv. Petra a PavlaZelného trhu nebo hlavního nádraží. Pod tímto náměstím, kde se konají oblíbené farmářské trhy, se táhne spleť středověkých chodeb a sklepení. O malý kousek dál, přesto však v pohodlném dosahu MHD, najdete proslulou vilu Tugendhat. Funkcionalistická perla, kterou postavil architekt Ludwig Mies van der Rohe, patří na seznam památek chráněných UNESCO. V nejbližším okolí rezidence jsou banky, obchody, lékárny a další služby občanské vybavenosti.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Tiger's Eye

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 0   4hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka