Apartmán Tiger's Eye

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 3 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

3hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

 Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Tiger’s Eye je situován ve zrenovované nárožní budově s působivou fasádou v historickém centru Brna v těsné blízkosti katedrály sv. Petra a Pavla a oblíbeného Zelného trhu. Díky umístění v této lokalitě je apartmán ideálním útočištěm při návštěvě moravské metropole. K jeho vybavení patří bezplatná Wi-Fi, satelitní televize s přístupem na internet, klimatizace, pračka a sušička, alarm, atd. Cena, která zahrnuje úklid jednou týdně a výměnu povlečení i ručníků, platí pro dva hosty, každý další doplácí 15 eur za noc. Parkování je k dispozici v garáži v blízké Novobranské ulici (asi 4 minuty pěšky).

Perfektní apartmán pro krátkodobé ubytování

Apartmán Tiger’s Eye v 5. patře budovy s výtahem nabízí obývací pokoj s plně zařízenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem, rozkládací pohovkou a televizí. Dále je zde oddělená ložnice, vstupní hala a prostorná koupelna s vanou, umývadlem a toaletou. Apartmán Tiger’s Eye má dostatečné úložné prostory a okouzlující okna s výklenky a vestavěnými lavicemi, které jsou jako stvořené pro pozorování dění venku na ulici. Styl apartmánu s vysokým standardem vybavení podtrhuje pohodlný nábytek, parketové podlahy a atraktivní dekor.

V Brně to žije

Moravská metropole, která přitahuje návštěvníky z celého světa, nabízí bohatý noční život s řadou vyhlášených klubů a barů, vyhlášenou kulinářskou scénu, památky, architektonické skvosty a mnoho dalšího. Uprostřed toho všeho je situována rezidence s apartmánem Tiger’s Eye. Stojí na hlavní třídě přímo u zastávky tramvají, jen co by kamenem dohodil od katedrály sv. Petra a PavlaZelného trhu nebo hlavního nádraží. Pod tímto náměstím, kde se konají oblíbené farmářské trhy, se táhne spleť středověkých chodeb a sklepení. O malý kousek dál, přesto však v pohodlném dosahu MHD, najdete proslulou vilu Tugendhat. Funkcionalistická perla, kterou postavil architekt Ludwig Mies van der Rohe, patří na seznam památek chráněných UNESCO. V nejbližším okolí rezidence jsou banky, obchody, lékárny a další služby občanské vybavenosti.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Tiger's Eye

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 1000   3hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka
Apartmán Tiger's Eye

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Cena celkem 1000

Kontaktní informace

zvolte data pro výpočet ceny

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem. Ozveme se Vám v nejbližším možném termínu. Pokud byste nás mezitím chtěli kontaktovat, jsme k zastižení na telefonním čísle +(420) 725 545 748.

S pozdravem

Apartmány Masarykova N°30