Apartmán Amethyst

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 4 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

4hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Amethyst je situován ve zrenovované rohové budově s působivou fasádou v historickém centru Brna poblíž katedrály sv. Petra a Pavla a Zelného trhu. Plně zařízený a klimatizovaný apartmán je vybaven bezplatnou W-Fi, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet, alarmem, atd. Uvedená cena, která zahrnuje úklid a výměnu povlečení i ručníků jednou týdně, platí pro tři osoby, za každou další se připlácí 15 eur za noc

Půvabný apartmán v brněnském centru

Obývací pokoj apartmánu ve 3. patře budovy s výtahem je vybavený plně zařízenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem a zábavní zónou s televizí a rozkládací pohovkou. Dále je zde půvabná ložnice, vstupní hala a koupelna se zdobnými obklady, umývadlem, vanou a toaletou. Styl atraktivního apartmánu v centru Brna podtrhuje originální dekor, parketové podlahy, pohodlný nábytek a původní kastlová okna.

Brno vás okouzlí

Budova Masarykova N°30 stojí na hlavní třídě v centru Brna přímo u zastávky tramvají. Za několik minut dojdete ke katedrále sv. Petra a Pavla, nebo na Zelný trh, který je domovem farmářských trhů a pod nímž se vine spletitý labyrint středověkých chodeb. Také hlavní brněnské nádraží je v pěší vzdálenosti. V okolí rezidence najdete řadu příjemných kaváren, skvělých restaurací, vyhlášených barů a dalších podniků. Samozřejmostí jsou též všechny služby občanské vybavenosti: obchody, pobočky bank, lékárny, atd. O kousek dál, ale přesto snadno dostupná městskou dopravou, je světoznámá, organizací UNESCO chráněná vila Tugendhat, kterou navrhl německý architekt Ludwig Mies van der Rohe.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Amethyst

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 1000   4hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka
Apartmán Amethyst

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Cena celkem 1000

Kontaktní informace

zvolte data pro výpočet ceny

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

Děkujeme za Váš zájem. Ozveme se Vám v nejbližším možném termínu. Pokud byste nás mezitím chtěli kontaktovat, jsme k zastižení na telefonním čísle +(420) 725 545 748.

S pozdravem

Apartmány Masarykova N°30