Apartmán Amethyst

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

až pro 4 osoby v 2+kk, 1 koupelna, 1 toaleta

4hostů

Zobrazit denní sazby>

Rezervovat >

Služby

Vybavení apartmánu

Apartmán Amethyst je situován ve zrenovované rohové budově s působivou fasádou v historickém centru Brna poblíž katedrály sv. Petra a Pavla a Zelného trhu. Plně zařízený a klimatizovaný apartmán je vybaven bezplatnou W-Fi, pračkou a sušičkou, satelitní televizí s přístupem na internet, alarmem, atd. Uvedená cena, která zahrnuje úklid a výměnu povlečení i ručníků jednou týdně, platí pro 2 osoby, za každou další se připlácí 15 eur za noc

Půvabný apartmán v brněnském centru

Obývací pokoj apartmánu ve 3. patře budovy s výtahem je vybavený plně zařízenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem a zábavní zónou s televizí a rozkládací pohovkou. Dále je zde půvabná ložnice, vstupní hala a koupelna se zdobnými obklady, umývadlem, vanou a toaletou. Styl atraktivního apartmánu v centru Brna podtrhuje originální dekor, parketové podlahy, pohodlný nábytek a původní kastlová okna.

Brno vás okouzlí

Budova Masarykova N°30 stojí na hlavní třídě v centru Brna přímo u zastávky tramvají. Za několik minut dojdete ke katedrále sv. Petra a Pavla, nebo na Zelný trh, který je domovem farmářských trhů a pod nímž se vine spletitý labyrint středověkých chodeb. Také hlavní brněnské nádraží je v pěší vzdálenosti. V okolí rezidence najdete řadu příjemných kaváren, skvělých restaurací, vyhlášených barů a dalších podniků. Samozřejmostí jsou též všechny služby občanské vybavenosti: obchody, pobočky bank, lékárny, atd. O kousek dál, ale přesto snadno dostupná městskou dopravou, je světoznámá, organizací UNESCO chráněná vila Tugendhat, kterou navrhl německý architekt Ludwig Mies van der Rohe.

Rezervovat >

Masarykova N°30

Apartmány Masarykova N°30

Kapucínské náměstí 307/15
Brno-střed - address_city_part
602 00

Apartmán Amethyst

Apartmány Masarykova N°30, Střed - Brno

zvolte data pro výpočet ceny

Cena celkem 0   4hostů  

Vyplňte, prosím, požadované informace, abychom mohli Váš dotaz zodpovědět. Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo si přejete více informací, napište nám, prosím, zprávu do kolonky umístěné dole.

Poptávka